+420 604 229 525 diana@aqualibrium.com

vířivé technologie

V každodenním životě

Vortex water GBR

zkvalitněte svou vodu

Nikdo to za vás, bohužel, neudělá!

 

„… dnešní metody technického vedení vody a jejího zpracování musí být zásadně změněny, pokud se má opět probudit k životu ta nejcennější dobrá voda, neboť dobrá voda bohatá na kvalitní vyšší látky, je základním, nejnaléhavějším a nejdůležitějším předpokladem uzdravení lidstva, těžce postiženého znehodnocenou vodou.“

Viktor Schauberger 

Bazény bez chemie

S crystal blue je to realita 

 

Průtokové zařízení Crystal Blue neutralizuje chemikálie a činí je pro tělo neškodnými. Navíc náklady na dezinfekci se sníží o 60-100%. Podívejte se na naše reference

Pokud se voda začne kalit nebo se objeví řasy, provedete šokovou dezinfekci. Poté stačí zapojit jednotku Crystal Blue a „sledovat“, jak hladina chlóru klesá, většinou až na nulu.

Jednoduše připojte jednotku k přívodu vody do bazénu a nechte vodu skrze ni pravidelně cirkulovat.

Crystal blue pool water

Zařízení CRYSTAL BLUE je certifikováno pro evropský trh

a splňuje všechny zákonem vyžadované normy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hydratace těla a pleti vodou

Upravíte s ní pitnou vodu a poznáte to hned na chuti! Stačí na minutku ponořit tyčinku do vody. 

Můžete ale také upravit např. oleje, krémy, med, alkohol, mléko nebo pleťovoou vodu. Koherentní, strukturovaná voda se projeví nejen na chuti, ale i lepší vstřebatelností a trvanlivosti.

Kvalitní voda na cesty či do práce

TYČINKA ANALEMMA

Tyčinky naplněné strukturovanou vodou

  • má příjemnější chuť, je jemnější a pocitově „sladší“
  • lépe hydratuje, zlepšuje trávení.
  • pravidelné pití zlepšuje zdravý mikrobiom
  • posiluje regeneraci a léčení
  • studie prokázaly, že pravidelným pití dochází k biologickému omlazení
  • snižuje zánětlivost v těle

ÚČINKY V PRAXI

SNÍŽENÍ BIOLOGICKÉHO VĚKU

GlycanAge je citlivý test biologického věku, který přesně měří reakci organismu na změnu životního stylu a indikuje míru zánětlivosti a stav imunitního systému. Z těchto parametrů určuje biologický věk člověka. Po třech měsících každodenní konzumace strukturované vody bylo u testovaných osob zjištěno snížení biologického věku až o 12 let! (U všech testovaných v průměru o 4 roky.)

NFL – NÁRODNÍ FOTBALOVÁ LIGA

Nejvýznamnější americká fotbalová liga NFL hradí svým aktivním hráčům zařízení Crystal Blue na základě lékařského předpisu, aby jim zajistila co nejúčinnější hydrataci a regeneraci organizmu. U nás tuto vodu užívají sportovci hlavně v V bojových sportech, kde kvůli váhové kategorii nejprve drasticky dehydratují tělo a poté potřebuji opravdu kvalitní hydrataci. (např. Ondřej Pála, držitel profesionálního titulu mistra Evropy v boxu organizace WBO).

Hydratace zdravi.

další produkty

 

Schaubergerův trychtýř

Schaubergerův hyperbolický trychtýř

 

Výsledek pozorování pohybu vody geniálního přírodního badatele, filozofa a vynálezce Viktora Schaubergera.

Geometrie a materiál hraje zásadní roli při proměně a zušlechtění vody. Voda je v přirozených podmínkách schopna se sama ochladit, rozložit znečišťující látky, zakomponovat více kyslíku. Důsledkem je snížený výskyt řas a vylepšuná aerobní bakteriální aktivita.

Použití vířivých technologií vede k obnově konstruktivních vlastností a vitalitě vody s minimem vynaložené energie a prostředků. 

  • redukuje růst zelených a nitkovitých řas na přirozenou úroveň
  • voda je průzračná, mizí zákal způsobený hnědými řasami
  • zlepší se zásobování ryb kyslíkem

 

REFERENCE

PŘÍRODNÍ JEZÍRKO, lokalita: Onen svět

“Mám na chalupě přírodní jezírko, nebesák, napájený jen deštěm a vodou sváděnou ze střešních okapů. Ač jsem měl vysazeno kolem jezírka spousta rostlin, přesto nebyly schopny zabránit tvorbě řas. Situace se lety zhoršovala, až se mi podařilo z Německa sehnat zázračný, a přitom naprosto obyčejný, měděný trychtýř (viz obrázek). Koupil jsem tedy ještě vodní čerpadlo na solární pohon a voda začala trychtýřem proudit. Během prvních pár dnů víření vody se nedělo nic zvláštního a tak jsem jen mávnul rukou, že jsem naletěl. Ale druhý týden se začaly dít divy. Velké chomáče řas začaly samy od sebe zázračně připlouvat k molu, odkud jsem je naběrákem pohodlně vyndaval z vody. Někdy i 3-4x denně. Asi tak po měsíci všechno ustalo a jezírko bylo zcela, ale zcela řasuprosté. I při koupání jste cítili, že kvalita vody je prostě jiná, než předtím. Živější, příjemnější, laskavější, prostě opět to byla radost se koupat. Vřele doporučuji, snad se někdo ujme u nás výroby, je to opravdu zázrak 🙂 A přitom si voda jen tak proudí do víru…”

Libor Malý, zakladatel Hearth.net, vizionář a filantrop

Navštivte mě ve fb skupině Voda ať proudí! 

 

Dozvíte se více o vodě, její schopnosti nést informace a možnostech přirozeného čištění.

Diana Siswartonová Nešo