+420 604 229 525 diana@aqualibrium.com

CRYSTAL BLUE

VÍŘIVÁ TECHNOLOGIE NAPODOBUJÍCÍ PŘÍRODU

divka hydratace-2

Životodárná voda jednou provždy

Jedinečná vířivá technologie, která je navržena pro celoživotní provoz bez jakýchkoli dalších nákladů. Je samočistící a bezúdržbová. Žádné dokupování filtrů, žádné napájení. Navrací vodě životodárnou kvalitu, zlepšuje chuť vody a umožňuje hlubší hydrataci. Zároveň snižuje množství vodního kamene. 

99% molekul našeho těla tvoří voda.  Dokonale krystalicky uspořádaná, strukturovaná neboli EZ voda. Čím je voda uspořádanější, tím lépe je schopna přijímat informace z přírody a kosmu. Tím dokonaleji podporuje zdravé tvary buněk a tkání. Poškozená voda způsobuje deformace a oslabuje funkci orgánů.

Běžná voda je na molekulární úrovni chaotická. Aniž si to uvědomujeme, když ji pijeme, chaos vstupuje i do našeho těla. Oživená a strukturovaná voda výrazně podpoří vitalitu a regeneraci těla, protože lépe hydratuje.

 

WAter molecules

PŘÍNOSY PRO ZDRAVÍ

perfektní hydratace
 • zlepšení distribuce vody do celého těla
 • účinnější regenerace (Crystal blue využívají hráči americké národní fotbalové ligy NFL)
 • zvýšený přísun energie
 • snížení zánětlivých ložisek v těle
 • efektivnější metabolismus a účinnější vstřebávání živin
 • pružnější a hydratovanější pokožka
 • lepší paměť a schopnost soustředit se
 • posílení střevního mikrobiomu
 • epigenetická kontrola (dělení buněk, syntéza bílkovin)
 • podporuje imunitní systém
 • efektivnější detoxikace…

Výsledky testů Crystal Blue ukazují, že konzumace strukturované vody podporuje regeneraci organismu a zdravé fungování. Díky tomu postupně zvyšuje odolnost a biologické omlazení organismu.

PRO CELÝ DŮM A BYT

MODEL SP-1 

Nejprodávanějším modelem je SP-1 řady Professional pro celý dům, byt či bazén. Zajistí bezpečnou a živou vodu na pití, sprchování i praní. Oceníte lepší chuť, intenzivnější hydrataci a jemnější pleť. 

 ✼

Model SP-1 je 30 cm válec z vysoce kvalitní oceli se sofistikovaným vnitřkem. Snadno ho napojíte na vstupní potrubí. Garance výrobce je 10 let, ale není, co by se porouchalo, protože nemá žádné pohyblivé části. Vše se děje průtokem samotným, bez chemie, bez dokupování filtrů a bez elektřiny.

PARAMETRY

materiál Nerezová ocel
délka (cm) 30,4
průměr zařízení (cm) 7,8
váha (kg) 6,0
závit (coul) 1″

POPIS ZAŘÍZENÍ

Elegantní válec z ušlechtilé nerezové oceli obsahuje precizně broušené koule z křemenného skla, čistou měď, čisté 24K zlato (modely HF, SU ) a patentovanou minerální směs 47 vzácných rud. Vše uspořádané v tzv. posvátné geometrii.

Snadno se namontujete na hlavní přívod vody do domu nebo bytu. Menší modely se montují pod dřez, na sprchovou baterii nebo pevnější kohoutek. Voda může přes zařízení proudit oběma směry.

VÍŘIVÁ TECHNOLOGIE NAPODOBUJÍCÍ PŘÍRODU

Z vody nic neodstraňuje, ale neutralizuje účinek škodlivých látek tím, že přeskupí jejich molekulární strukturu.

Příkladem je čistý uhlík, což může být grafit ve vaší tužce, ale také diamant. Rozdíl ve struktuře způsobuje obrovský rozdíl v jejich vlastnostech. S vodou je to funguje stejně.

 ✼

Vířením jsou toxické informace odstraněny. Mizí škodlivé účinky chlóru, vodní kámen se změní a neulpívá. Zvýšuje se také regenerace těla a odolnost.

 ✼

Z referencí klientů víme, že dochází i ke snížení množství koliformních bakterií. U výrobců ledu k odstranění radioaktivity z vody.

Crystal Blue inner structure olecules

CRYSTAL BLUE

Pod dřez, do sprchy nebo na cesty

Nejmenší modely oceníte, pokud chcete zkvalitnit:

 • pouze určitou část vody v domácnosti
 • vodu a nápoje na cestách
 • nápoje, které neobsahují pevné kousky dužiny jako džusy a maceráty
 • kosmetické tekutiny hydroláty a pleťové vody
 • chcete si upravit a zkvalitnit alkohol

Mají závit z jedné nebo z obou stran a dají se snadno namontovat. Pokud potřebujete poradit s výběrem konkrétní jednotky, kontaktujte nás.

 ✼

Jedná se o model SU-1 a jeho cestovní variantu HF-1. 

CB foto all 3 ks

REFERENCE KLIENTŮ

“Já chtěla jen vodu bez chlóru, nenapadlo mě, že to tak výrazně pocítím i po těle! Ta voda je jak hedvábí. „

Jana Šťastná

„Voda je základ života. Doma rádi pijeme dobrou vodu. Poznáme rozdíl vody pramenité, z horského pramene a vody z vodovodu. Pramenitá voda je “hladší”. Úplně nevím, jak systém funguje, ale voda z Crystal Blue je prosté lepší. Jsme rádi, že Crystal Blue doma máme.“

Pavel Hilbert

„To je voda z naší studny. Ona je prostě taková. Hrozně tvrdá. Crystal Blue z ní udělalo pitelnou vodu.“

Tomáš Pelich

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak konkrétně zlepšuje vodu Crystal Blue?

Crystal Blue navrací vodě její vitální energetickou kvalitu, která se v praxi a případových studiích projevuje na zvýšené vitalitě, regenerační schopnosti a plodnosti živých organismů. Lidí, zvířat i rostlin.

Crystal Blue není filtr, ale z vody umí odstranit to, co žádný filtr nedokáže. Stopy toxických látek, které ve vodě zůstávají i po procesu čištění vodáren. Odstraňuje negativní účinky a zápach chlóru. V průmyslové výrobně ledu odstranilo radiaci vody. 

Kam zmizí toxické látky, když nejsou odfiltrovány?

Průtokem dochází k intenzivnímu víření skrze specifické struktury a materiály. Tímto procesem dochází k neutralizaci či snížení škodlivých účinků toxických látek. Jsou to např. Zbytky léků, hormonů, pesticidů a jiných látek. Zařízení Crystla Blue toxiny nefiltruje, ale neutralizuje je. Toxiny se naváží na aktivovanou vodu a tělem jen projdou, nejsou absorbovány. Stejným způsobem CB odstraňuje i problém vodního kamene.

Na co dalšího mohu využít přenosný model Crystal Blue?

Přenosnou jednotku Crystal blue můžete použít na jakoukoli pitnou tekutinu přirozené teploty. Ale můžete strukturovat alkohol, květovou vodu, šťávy bez dužiny. Potom je důležité jednotku propláchnout vodou. Doporučuje se nepoužívat na mastné tekutiny, protože vnitřní struktura by se pak mohla těžko čistit.

Jak dlouho strukturovaná voda vydrží?

Průtokem přes Crystal Blue se molekuly vody uspořádají a voda se stane stabilní. Jak dlouho si tuto stabilitu udrží, závisí na mnoha faktorech. Záleží na jejím uskladnění, na teplotě, na nádobě, ve které je uskladněna a v jakém prostředí. Ideální je konzumovat navířenou vodu čerstvou. Testovali jsme také upravenou vodu, která byla umístěna v chladu ve sklepě. Po roce byla její kvalita stále dokonalá, stále si držela svou strukturu a vlastnosti.

Mohu strukturovanou vodu ohřát?

Ano, ochlazení nebo zahřátí neovlivní koherentní strukturu vody.

Filtrovat vodu nebo nefiltrovat?

Filtrace je očista jen z poloviny. Žádná filtrace totiž nedokáže odstranit zátěž, která se skrývá v molekulární struktuře vody. Moderní věda o vodě přináší množství důkazů o tom, že voda je schopna uchovávat informaci o látkách a procesech, se kterými přišla do styku. 

Důležité je pitnou vodu dále zušlechtit, aby byla pro tělo dobře vstřebatelná. Příroda k tomu využívá procesu víření. Crystal Blue napodobuje přírodu.

Revitalizovat vodu je nutné, pokud chceme tělu dodat co možná nejkvalitnější, bezpečnou a zdraví prospěšnou vodu.